בדיקת הסימנים בלובן העין או משקפיים?

לא בטוח שידעתם, אבל במבט לתוך הלובן העיניים ניתן לגלות לכם הרבה סודות אודותיכם. מדע שהתחדש לו רק עשור האחרון מביא הרבה סודות אודות הגוף שלנו. סימנים אדומים שמופיעים בצורה שונה בלובן של העין הם לא סימנים ריקים. הם מכילים ידע אמתי לגבי מה שקורה בתוך הגוף בזה הרגע, והם גם יכולים להצביע על תהליכים שנמצאים להם בדרכם ועומדים להופיע.

כל סימן וקו הכי קטן וזעיר שמופיע בלובן העין, משקף פתולוגיה, התפתחות דלקת או כל תהליך כזה או אחר שמתרחש בגוף שלנו, החל מחולשת של איברים עקב הרעלה בדרגה גבוהה, דרך התהוות מחלות כמו סכרת, לחץ דם שהוא משנה, הצטברות של רעלים מנטילה של תרופות שונות, נזקים כתוצאה מלקיחה של סמים או חומרים מסממים שהם שונים כמו שימוש בהרבה הורמונים, שימוש בסטרואידים או בנטילה של תרופות עם או בלי מרשם רופא, וכו'. כמו כן, גם תהליך ניווני והיווצרות של גידול שפיר או גידול ממאיר. ישנם גם סימנים שמראים אודות בעיה באיבר מסוים או סימן אחר שיכול להצביע על תהליך במערכת שלמה בכל הגוף.

סימנים בלובן העין

במידה ונעשה השוואה בין אבחון שקיים בלובן העין לכל המידע שאנו מפיקים בעזרת אבחון אירדיולוגי, הרי שבאירידולוגיה, אפשר יהיה לאבחן את הנטייה הגנטית, כמו חולשות שהאדם נולד איתם ותהליכים שרכש במהלך חייו. גם תהליך שקרה מזמן או תהליך קרוב שעשוי להתפרץ בעתיד.תסמינים בלובן העין או משקפיים

כמו כן, האבחון בלובן העין מספק לנו מידע ספציפי לגבי מה שקורה ממש עכשיו, ברגע זה בגוף, ללא פלישה לגוף. לא נזדקק עבור זה במכשור מורכב על מנת לבדוק את לובן העין, כל מה שנדרש זה תאורה איכותית שתאפשר להאיר טוב את העין, כדי שניתן יהיה לראות באופן הכי ברור כל סימן וסימן שדרוש עבור הבדיקה.

כל המידע הזה נחקר כבר בתקופה של הרפואה הסינית המאוד עתיקה וישנן מפות ישנות שמראות ומסמנות את האזורים הספציפיים בלובן של העין. מגוון של חוקרים של המאה הזו התבססו בעת עבודה על המחקר שלהם, על הידע מתוך מפות אלו ובעזרת זה פיתחו דרך מדויקת שמסוגלת להשלים את העבודה של מומחה לאירידולוגיה.

מידע בלובן של העין הוא מדויק ובעל משמעות גדולה, וסימנים אלה מאפשרים למומחה באירידולוגיה להסיק:

1. מה הוא התהליך הפתולוגי שמתהווה כעת בגוף

2. איפה בגוף עשויה להתפתח מחלה ובאילו איברים היא מסוגלת להשפיע

3. מה המצב הרגשי של מי שנבדק ומה יחסיו מול העולם ואל מול עצמו

4. מה הן ההשפעות של התרופות ושל הגורמים הסביבתיים השונים בגוף.

5. מה רמת ההצטברות של שומן ומלחים בגופינו

6. האם יש התפתחות כלשהי של תאי neoplasm המה שגורם להופעה של גידול

בדיקת סימנים בלובן

7. כל השפעה שיכולה להיווצר מקרינה בעקבות צילום רנטגן, CT, MRI, קובלט, גם אכילה של מזון שחומם במיקרו. לאחרונה נמצאו גם סימנים שמוכיחים נזקים גדולים ברקמה של הראש עקב שימוש תדיר בטלפון סלולארי.

8. הימצאות של פרזיטים, ווירוסים וחיידקים והתפתחות דלקת בגוף.

10. תהליך של סכרת

11. פעילות של מערכת העיכול בגוף

משקפיים

אנשים זקוקים למשקפיים כשיש בעיה בראייה שלהם, להבדיל מתהליכים אחרים שניתן לראות בגוף שלנו דרך הלובן בעין. משקפיים  מיועדות לסייע לראייה טובה יותר. על ידי בדיקת ראייה יהיה ניתן להתאים לאדם את המספר של המשקפיים שהן יעזרו לו בקריאה, נסיעה בשעת לילה, בראייה למרחק ועוד.

למידע נוסף אודות הסרת משקפיים בלייזר

WhatsApp chat
חייג לקביעת תור
ניווט