קטרקט

קטרקט (בעברית – ירוד) היא מחלת עיניים שבה עדשת העין, השקופה במצבה התקין, הופכת לעכורה. כאשר זה קורה הראיה נפגעת.

פטריגיום

פטריגיום Pterygium = ( תבלול או נחש העין בעברית ) הוא קרום אדמדם בצורת משולש הצומח באיטיות על פני הקרנית.

הסרת משקפיים בלייזר

כאשר מדברים על הנושא של ניתוחים לצורך הסרת משקפיים בלייזר מתכוונים לקשת רחבה של ניתוחים והליכים כירורגיים המתאימים לאנשים בעלי לקויות ראייה שונות.

השתלת קרנית

באופן מסורתי ניתוח השתלת קרנית היה מבוצע בעובי מלא כאשר כל עובי הקרנית החולה היה מוחלף בקרנית של תורם.

בלפריטיס – דלקת שפת העפעף

דלקת בלפריטיס בעין היא דלקת עפעפיים הגורמת לגירוי עיני, לגירוד, תחושת גוף זר, ועיניים אדומות.

קרא עוד

Keratoconus

קרטוקונוס

התחום של רפואת עיניים הוא תחום רחב, מרתק ומגוון אשר הולך ומתפתח עם השנים. מחלת הקרטוקונוס היא מחלה לא נדירה שמערבת את קרנית העין ופוגעת באיכות הראיה

השתלת עדשה תוך עינית

ניתוח החלפת עדשה בעין דומה באופן עקרוני לניתוח קטרקט. ההבדל הוא שבניתוח השתלת עדשה לא מוציאים מתוך העין את העדשה הטבעית אלא על משתילים עדשה חדשה אשר הוכנה במיוחד עבור המנותח על בסיס נתונים פיזיים הקשורים לגלגל העין שלו ולפי אופי תיקון הראייה הדרוש.

אסטיגמטיזם

במצב של ראייה תקינה ומבנה תקין של העין שבירת קרני האור המתבצעת על ידי הקרנית מתקבלת במיקום מדויק ויחיד על ידי הרשתית וכך המוח מקבל ומפענח תמונה חדה וברורה של הדמות הנראית לעין. נוכחות של צילינדר ( אסטיגמטיזם ) פוגע ביכולת של הקרנית להעביר את קרני האור במדוייק אל הרשתית.

שירותי אופטיקה

התאמת עדשות מגע מיוחדות לקרטקונוס ותסמונת העין היבשה, מיפוי קרנית, בדיקה לרישיון נהיגה (טיטמוס), התאמת משקפיים לילדים ולמבוגרים כולל מולטיפוקל, התאמת משקפיים במקרה של ראייה ירודה, כפילות או איבוד שדה ראיה.

חייג לקביעת תור
ניווט